HVAC

ABC KLIMA

HVAC

HVAC Warszawa to szereg usług od ABC Klima, które obejmują zakup i montaż wybranego systemu przed ekipę doświadczonych fachowców. A czym jest HVAC? System HVAC to angielski skrót, w rozwinięciu brzmiący: heating, ventilation, air conditioning, czyli ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja. Oznacza on zintegrowany system urządzeń z wyżej wymienionych branż.

Instalacje HVAC Warszawa odpowiadają za utrzymanie konkretnej temperatury w pomieszczeniach, regulacje poziomu wilgotności i dostarczenie świeżego powietrza. Takie instalacje mają zastosowanie zazwyczaj w nowoczesnych obiektach przemysłowych np. w chłodniach, zakładach produkcyjnych czy magazynach.

Instalacje HVAC Warszawa od ABC Klima

W ramach systemów HVAC wykonuje się również izolacje cieplne i zimnochronne instalacji wentylacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych, a także izolacje przeciwpożarowych przewodów wentylacyjnych. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw.

Chcesz cieszyć się przyjemnym chłodem w zaciszu własnego domu? Klimatyzacja Warszawa od ABC Klima to usługi dla Ciebie! Zaufaj nowoczesnej firmie z zespołem wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą ABC Klima oraz do kontaktu drogą telefoniczną.